Jesteśmy Racjonalni

Dlaczego Racjonalni?

Bo racja to porcja:

codzienna porcja tych substancji, które są niezbędne do prawidłowego działania ludzkiego ciała. Chcemy ułatwić pozyskanie porcji witamin, minerałów, antyoksydantów, enzymów i innych związków dzięki starannemu dobieraniu składu naszych produktów. Przygotowaliśmy je tak, żeby już jedna racja mogła pomóc w zbilansowaniu diety.

Bo mamy rację, kiedy...

mówimy, że jedzenie jest ważne, ale nie liczy się ilość, tylko jakość. Mamy też rację (niestety), kiedy zauważamy, że produkty ze sklepów są często marnej jakości. I (znów niestety) mamy rację, kiedy mówimy, że wielu z Was w codziennym biegu nie przywiązuje należytej wagi do tego, co trafia na talerz. I dlatego stworzyliśmy produkty, których sami używamy, a które powstały z najlepszych surowców pochodzących wyłącznie z kontrolowanych plantacji, które sami wybraliśmy.

Bo racja to także...

wybór drogi. Tej właściwej. Nie tylko wtedy, kiedy patrzy się na wartość dietetyczną, ale szerzej: na to, w jaki sposób powstają produkty, czy na każdym kroku wszyscy są godziwie wynagradzani, a sama produkcja nie niszczy i nie eksploatuje nadmiernie środowiska. To także wybór drogi w dosłownym znaczeniu – optymalizacji łańcucha dostaw, sposobów pakowania i dystrybucji. Sprzedajemy produkty, które są dobre dla Ciebie, a których produkcja nie zaszkodziła środowisku.

Racjonalność

w odżywianiu to dla nas przede wszystkim większa świadomość dietetyczna. To zwracanie uwagi na to, co, skąd i w jaki sposób trafia na talerz. To znalezienie odpowiedniego punktu równowagi między zdrowym odżywianiem a smacznym posiłkiem. Na pewno zaś nie jest to całkowita rezygnacja z tego, co Wam smakuje, tylko raczej zrozumienie, że nawet niewielka zmiana może sprawić, że będziecie cieszyli się długim życiem.

Jesteśmy Racjonalni